To content (skip navigation)

Nauczyciele

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować usługi najwyższej klasy, które pozwolą na osiągnięcie osobistych celów w miłym, a jednocześnie profesjonalnym środowisku.

W celu osiągnięcia tak wysokich standardów nasi nauczyciele reprezentują najwyższy poziom przygotowania, a także biorą udział w regularnych i stałych szkoleniach zawodowych, aby ten poziom podnosić.

 

arleta-adamczyk

Arleta Adamczyk
Właściciel i dyrektor Yamaha Szkoły Muzycznej w Słupcy. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Koninie oraz Akademii Muzycznej w Poznaniu na Wydziale Dyrygentury Chóralnej i Rytmiki. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń muzycznych, wokalnych oraz z zakresu psychologii dziecka. Praca z dziećmi to jej pasja, dlatego z zapałem zaprzyjaźnia małe dzieci, młodzież i ich rodziców z muzyką.

robert-witowski

Robert Witowski
Muzyk, fanatyk gitary w każdym kształcie. Nie straszne mu brzmienie ani gitary klasycznej, ani elektrycznej czy basowej. Od lat prowadzi swój zespół muzyczny, koncertujący w kraju i za granicami. Znany aranżer wielu zespołów muzycznych. W naszej szkole pracuje od kilku lat, zarażając młodzież pasją do muzyki i gitary elektrycznej, a także prowadząc zespoły instrumentalne.

andrzej-zak

Andrzej Żak
Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Kutnie w klasie perkusji oraz wyższej Szkoły Pedagogicznej w Płocku. Od kilku lat zaraża uczniów naszej szkoły miłością do rytmu i grania w zespołach. Komponuje własne utwory, które realizują jego wychowankowie na szkolnych koncertach.

Roman Komicz
Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Koninie oraz Akademii Muzycznej w Poznaniu na wydziale instrumentalnym. Jego pasją jest gitara elektryczna oraz klasyczna. Czynny muzyk grający na obu tych instrumentach w wielu zespołach muzycznych i orkiestrach. Pedagog z zamiłowania, ukończył również PWSZ w Koninie na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie Sztuki Muzycznej.

Joanna Pławińska
Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Szczecinie w klasie skrzypiec oraz szczecińskiej Filii Akademii Muzycznej w Poznaniu na Wydziale Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej i Muzyki Kościelnej. Już na początku studiów swoją pasję odnalazła w nauczaniu gry na skrzypcach, jednocześnie aktywnie grając na uroczystościach okolicznościowych, a także prowadząc szkolne zespoły chóralne. Od wielu lat pracuje jako pedagog z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Zajmuje się również aranżacją wybranych utworów wokolno-instrumentalnych w wykonaniu na skrzypce.

Jakub Nożewski
Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Koninie w klasie perkusji oraz szczecińskiej Filii Akademii Muzycznej w Poznaniu na Wydziale Instrumentalnym. Perkusista z zamiłowania. Przez wiele lat aktywnie grał w zespołach weselnych, jazzowych oraz big-bandach, a także w Orkiestrze Dętej KWB Konin. Od ukończenia studiów zajmuje się nauczaniem gry na instrumentach perkusyjnych, a w szczególności na zestawie perkusyjnym.