Jump to content (skip navigation)
 
 

Festiwal Piosenki IV

20 kwietnia 2013 roku odbyła się IV Edycja Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Graj i Śpiewaj z Yamahą.



PROTOKÓŁ RADY ARTYSTYCZNEJ z dnia 20.04.2013r.

IV Edycji Festiwalu piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Graj i Śpiewaj z Yamahą”.

Rada Artystyczna, w skład której weszli:

Przewodnicząca – dr JOANNA ZAGDAŃSKA – znana polska piosenkarka popowa i jazzowa, pedagog w stopniu naukowym doktora na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie wokalistyki

Mgr Arleta Adamczyk – Dyrektor Szkoły Muzycznej Yamaha, absolwentka poznańskiej Akademii Muzycznej, organizator i gospodarz konkursu.

Arleta Kolska- Hypka – Przedstawiciel Urzędu Miasta w Słupcy.

postanowiła przyznać następujące nagrody w poszczególnych kategoriach

ZESPOŁY WOKALNE/WOKALNO-INSTRUMENTALNE 15 DO 19 LAT

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Nagroda dla uczestnika

Nazwa jednostki

Nagroda dla jednostki

I

Zespół MDK Słupca

 

MDK Słupca

Mikrofon Shure

II

Kostanecki Band

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych a Zagórowie

-----------

III

Paranoidal Riff

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Słupcy

-----------

           

 

ZESPOŁY WOKALNE/WOKALNO-INSTRUMENTALNE 7 DO 12 LAT

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Nagroda dla uczestnika

Nazwa jednostki

Nagroda dla jednostki

I

Czasowy Duet: Daria Kowalówczana , Amelia Imbiorowicz

 

Szkoła Muzyczna Yamaha w Słupcy

Mikrofon Shure

II

Słoneczny Duet: A.Sawa, Julia Kociok, Kinga Skowrońska

 

Szkoła Muzyczna Yamaha w Słupcy

-----------

III

Sweety Girls:Julia Błażejak,Zuza Barciszewska,Elwira Lewandowska,Wiktoria Strzelczyk

 

Szkoła Muzyczna Yamaha w Słupcy

-----------

wyróżnienie

Duet W. Grylewicz, M.Szubert

 

Środowiskowe Ognisko Wychowawcze w Orchowie

-----------

           

 

PIOSENKA POLSKA DZIECI 5-7 LAT

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Nagroda dla uczestnika

Nazwa jednostki

Nagroda dla jednostki

I

Lenka Witkowska

nagroda rzeczowa

Przedszkole Mis w Słupcy

mikrofon

II

Weronika Wędzina

nagroda rzeczowa

Przedszkole Miś w Słupcy

-----------

III

Zdrowotny Duet: Martynka Biadasz, Mikołaj Polak

nagroda rzeczowa

Szkoła Muzyczna Yamaha w Słupcy

-----------

 

PIOSENKA POLSKA DZIECI I MŁODZIEŻ 8-13 LAT

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Nagroda dla uczestnika

Nazwa jednostki

Nagroda dla jednostki

I

Julia Wasilewska

mikrofon

MDK Konin

mikrofon

II

Weronika Radniecka

nagroda rzeczowa

M-G OK Zagórów

-----------

III

Martyna Fajkowska

nagroda rzeczowa

Szkoła Muzyczna Yamaha w Słupcy

-----------

wyróżnienie

Maciej Śmiechowski

 

SP nr 1 w Słupcy

-----------

 

wyróżnienie

Patryk Graczyk

 

Studio Nagrań Megafon Stare Miasto

 

 

PIOSENKA POLSKA MŁODZIEŻ 14-18 LAT

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Nagroda dla uczestnika

Nazwa jednostki

Nagroda dla jednostki

I

Paulina Ciubak

mikrofon

LO Słupca

mikrofon

II

--------------------

   

-----------

III

Adrian Sobczak

nagroda rzeczowa

ZSZ Strzałkowo

-----------

wyróżnienie

Aleksandra Wasilewska

 

MDK Konin

-----------

wyróżnienie

Wiktoria Kuchowicz

 

Gimnazjum Słupca

 

wyróżnienie

Maria Czerniak

 

MDK Słupca

 

 

POEZJA ŚPIEWANA-PIOSENKA AKTORSKA MŁODZIEŻ 13-16 LAT

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Nagroda dla uczestnika

Nazwa jednostki

Nagroda dla jednostki

I

--------------------

     

II

Alicja Wysocka

mikrofon

Szkoła Muzyczna Yamaha

-----------

II

Barbara Dyrka

mikrofon

Gimnazjum W Ostrowitem

mikrofon

 

POEZJA ŚPIEWANA-PIOSENKA AKTORSKA MŁODZIEŻ 17-18 LAT

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Nagroda dla uczestnika

Nazwa jednostki

Nagroda dla jednostki

I

Daria Waleriańczyk

mikrofon

Środowiskowe Ognisko Wychowawcze w Orchowie

mikrofon

II

Aleksandra Borowska

mikrofon

LO Słupca

-----------

III

Greta Kolbertowicz

nagroda rzeczowa

LO Słupca

-----------

 

GRAND PRIX IMIENIA EDWARDA FISZERA - PAULINA CIUBAK

 

W IV Edycji Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej wzięło udział 49 uczestników reprezentujących następujące placówki:

- Przedszkole Miś w Słupcy,

- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Słupcy,

- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Słupcy,

- Gimnazjum im. M. Kopernika w Słupcy,

- Liceum Ogólnokształcące im. J. Piłsudskiego w Słupcy,

- Zasadnicza Szkoła Zawodowa im. Gen. Wł. Sikorskiego w Słupcy,

- Miejski Dom Kultury w Słupcy,

- Społeczne Ognisko Muzyczne w Słupcy,

- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Strzałkowie,

- Gminny Ośrodek Kultury w Strzałkowie,

- Środowiskowe Ognisko Wychowawcze w Orchowie,

- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie,

- Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Zagórowie,

- Studio Nagrań Megafon w Starym Mieście,

- Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Drążnej,

- Gimnazjum im. Polskiej Organizacji Wojskowej w Lądku,

- Stowarzyszenie Młode Ostrowite,

- Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Ostrowitem,

- Gimnazjum im. Przyrodników Polskich w Budzisławiu Kościelnym,

- Młodzieżowy Dom Kultury w Konine,

- Centrum Kultury w Śmiglu.

Słowa serdecznego podziękowania organizator główny – Szkoła Muzyczna Yamaha w Słupcy – kieruje do patrona honorowego imprezy- Burmistrza Miasta Słupca Pana Michała Pyrzyka

Dziękujemy zaszczytnemu gronu współorganizatorów, do których mamy honor zaliczyć:

- Urząd Miasta Słupcy

- Miejski Dom Kultury, w szczególności dziękujemy panu Dyrektorowi Jarosławowi Dębskiemu i oraz panom akustykom

Serdecznie dziękujemy naszym partnerom, a są to:

- Gmina Słupca pod przewodnictwem pani wójt Grażyny Kazuś,

- Gmina Strzałkowo pod przewodnictwem pana wójta Dariusza Grzywińskiego,

- Bank Spółdzielczy w Słupcy – prezes pani Lidia Dobersztyn,

- Piekarnia GS w Strzałkowie- prezes pan Tomasz Karpiński,

- Biblioteka Publiczna w Zagórowie - Dyrektor Pani Małgorzata Kasprzak,

- Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Słupcy.

Pięknie kłaniamy się naszym sponsorom, dziękując za wsparcie. Tym, którzy byli z nami po raz kolejny, składamy wyjątkowe wyrazy wdzięczności, a są to:

- Panowie Bońka-sklep Muzyczny „Bońka” w Koninie,

- Sklep Ogrodniczo-Przemysłowy Izabela Wiśniewska Słupca,

- Kwiaciarnia P. Mieczysława Jabłońskiego w Słupcy,

- Sklep Zoologiczny REKSIO Słupca Państwa Jabłońskich,

- Centrum Elektrotechniczne A. Z. Adamczyk Sp. J.

- Pani Radna Aleksandra Kazuś-Wróblewska

Cieszymy się również z obecności mediów naszej ziemi słupeckiej, czyli:

- TV Słupca,

- Radio Planeta,

- Kuriera Słupeckiego,

- Gazety Słupeckiej,

- Głosu Słupcy

I dziękujemy serdecznie za współpracę.

Organizatorzy i cała nasza społeczność niesamowicie ciepło dziękujemy naszemu GOŚCIOWI SPECJALNEMU PANI JOANNIE ZAGDAŃSKIEJ

ZA AKTYWNE ZAANGAŻOWANIE I ŻYCZLIWOŚĆ, KTÓRE ZAPEWNIŁY PROFESJONALNY PRZEBIEG I DOBRĄ ATMOSFERĘ FESTIWALU.

Dziękujemy Wam – kochane dzieci i droga młodzieży, że odważyliście się stanąć na scenie i zaprezentować jak najlepiej potrafiliście.

Dziękujemy także wszystkim gościom za liczne przybycie i dopingowanie swoich dzieci, koleżanek i kolegów.

Zapraszamy na kolejną edycję za rok!

Relację z naszego koncertu znajdziecie Państwo w:

- Głosie Słupcy 22.04.2013r,

- Gazecie Słupeckiej 23.04.2013r.,

- Kurierze Słupeckim 26.04.2013r

GALERIA ZDJĘĆ

 
Początek strony