To content (skip navigation)

Uroczyste podsumowanie roku szkolnego 2009-2010

Pierwszy koncert rozpoczęli  bracia Święciechowscy, Karol na trąbce, a Maciej na saksofonie. Po nich na scenie dumnie  wmaszerowały  Niemowlaki z    Krainy    Dźwięków i zaprezentowały kilka układów instrumentalno-ruchowych,. Po nich na scenę wkroczyły Szkrabie i pokazały kilka piosenek z choreografią. Po występie każde dziecko otrzymało dyplom ukończenia programu na który uczęszczało.

Następnie mogliśmy wysłuchać popisów Dzwiękoludków.  Dzieciaki grały dla nas na keyboardach i śpiewały solfeże. Po występie również otrzymały dyplomy.

Drugi koncert przeznaczony był dla starszych dzieci i młodzieży. Na początku usłyszeliśmy utwór „Ave Maria” Bacha-Gounoda nastrojowo wykonany na instrumentach klawiszowych przez Izę Bartkowiak i Sebastiana Grzybowskiego. Piosenkę Lenki „The show” zaśpiewała Alicja Wysocka przy akompaniamencie  Wojciecha Balewskiego i Jonasza Ansiona. Grupa CRAZY „dała czadu” grając utwór  „Crazy Frog”. Artyści zaprezentowali nie tylko talent muzyczny ale i taneczny.

Mieliśmy możność wysłuchania piosenek w wykonaniu finalistek Konkursu ”Graj i Śpiewaj z Yamahą”- Aleksandry Borowskiej i Darii Waleriańczyk. Mileny Kineckiej, Marty Hudańskiej  i Martynki Fajkowskiej.

Gitarowe trio: Natalia Adamczyk, Adrian Nowak i Michał Józefiak zagrali dla nas „Melodię Peruwiańską” i „Tears In heaven” Erica Claptona. Wykonawcy zaprezentowali duży poziom wykonawczy. Saksofonistki Joanna Dominiak i Aleksandra Borowska  zagrały „Rocking rythm”

W niedzielne popołudnie mogliśmy wysłuchać również zespołów perkusyjnych. No i ostrzejszego uderzenia -  prezentacji zespołów gitar elektrycznych. Zaprezentowali się również uczniowie klas: keyboardów, gitar klasycznych i wokalu. Na koniec nastąpiło wręczenie dyplomów i certyfikatów.

Wszystkich naszych wykonawców można obejrzeć na zdjęciach, które widnieją poniżej.

 

Dyrektor Szkoły Muzycznej YAMAHA w Słupcy pani mgr Arleta Adamczyk składa serdeczne podziękowania nauczycielom  za wkład i trud, jaki włożyli w edukacje dzieci i młodzieży. Podziękowania należą się również uczniom, którzy gorliwie uczestniczyli w zajęciach, jak i rodzicom za to , że wspierali zarówno swoje pociechy jak i nas. Dziękuję Wszystkim, którzy są związani z naszą szkołą. Na koniec życzę Wam wszystkim udanego wypoczynku i wspaniałych wakacji. Wypoczywajcie rozsądnie, abyśmy we wrześniu spotkali się zdrowi, pełni sił i chęci do pracy.

Zobacz występy naszych uczniów

Trio Gitarowe