Jump to content (skip navigation)
 
 

V edycja Festiwalu Piosenki Polskiej Graj i Śpiewaj z Yamahą 2015- protokół

PROTOKÓŁ RADY ARTYSTYCZNEJ z dnia 11.04.2015 roku

V Edycji Festiwalu Piosenki Polskiej Graj i Śpiewaj z Yamahą

Rada Artystyczna, w skład której weszli:

Przewodnicząca -dr JOANNA ZAGDAŃSKA - znana polska piosenkarka popowa i jazzowa, pedagog w stopniu naukowym doktora na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie wokalistyki .

mgr Arleta Adamczyk- Dyrektor Szkoły Muzycznej Yamaha, absolwentka poznańskiej Akademii Muzycznej. Organizator i gospodarz konkursu.

Arleta Kolska -Hypka- Kierownik Referatu Promocji i Rozwoju Lokalnego, przedstawiciel Urzędu Miasta w Słupcy postanowiła przyznać następujące nagrody poszczególnych kategoriach:

GRAND PRIX IMIENIA EDWARDA FISZERA: Weronika Radniecka PIOSENKA POLSKA DZIECI 7-10 LAT

Miejsce

Nazwisko i imię

Nagroda dla uczestnika

Nazwa jednostki

Nagroda dla jednostki

I

Sandra Wawer

Słuchawki

MGOKiR Strzelno

Mikrofon

II

Martyna Łukowska

słuchawki

ZSP Szkoła Podstawowa w Budzisławiu

 

III

Amelia Tulikowska

mikrofon

Szkoła Podstawowa w Zagórowie

 

wyróżnienie

Dominika Grzelczak

 

GOK Lądek

 

wyróżnienie

Julia Olszewska

 

Szkoła Podstawowa

Nr 3 w Słupcy

 

PIOSENKA POLSKA DZIECI 11-13 LAT

Miejsce

Nazwisko i imię

Nagroda dla uczestnika

Nazwa jednostki

Nagroda dla jednostki

II

II

II

Martyna Fajkowska

Zuzanna Wilczyńska

Aleksandra Rogalska

słuchawki

słuchawki

mikrofon

Szkoła Muzyczna YAMAHA

Szkoła Podstawowa w Zagórowie

ZSP Żychlin

 

wyróżnienie

Martyna Sęk

 

GOK Strzałkowo

 

PIOSENKA POLSKA DZIECI 14-16 LAT

Miejsce

Nazwisko i imię

Nagroda dla uczestnika

Nazwa jednostki

Nagroda dla jednostki

 

I

 

Weronika Radniecka

 

słuchawki

MDK Konin

 

Mikrofon

 

 

II

II

Weronika Wróblewska i zespół wokalny

Kamila Sokołowska

słuchawki

 

 

Gimnazjum w Słupcy

Gimnazjum w Słupcy

   
 

wyróżnienie

Maciej Śmiechowski

 

MDK Słupca

   

PIOSENKA POLSKA DZIECI 17-20 LAT

Miejsce

Nazwisko i imię

Nagroda dla uczestnika

Nazwa jednostki

Nagroda dla jednostki

I

Piotr Wlekliński

Słuchawki

Studio Nagrań Stare Miasto

Mikrofon

II

Wiktoria Pijacka

słuchawki

Szkoła Muzyczna YAMAHA

 

II

 

Dagmara Deszcz

mikrofon

I LO Konin

 

wyróżnienie

Martyna Biernacka

 

GOK Wilczyn

 

POEZJA ŚPIEWANA-PIOSENKA AKTORSKA

Miejsce

Nazwisko i imię

Nagroda dla uczestnika

Nazwa jednostki

Nagroda dla jednostki

I

Aleksandra Sobieraj

słuchawki

MDK Słupca

mikrofon

II

Joanna Łukowska

słuchawki

Gimnazjum w Budzisławiu

 

III

Monika Strzelczyk

mikrofon

Szkoła Muzyczna YAMAHA

 

wyróżnienie

Eryk Wątroba

 

Szkoła Muzyczna YAMAHA

 

ZESPOŁY WOKALNE/WOKALNO-INSTRUMENTALNE

Miejsce

Nazwisko i imię

Nagroda dla uczestnika

Nazwa jednostki

I

Browar Band

mikrofon

Szkoła Muzyczna YAMAHA

 

II

Daria Kowalówczana

Amelia Imbiorowicz

mikrofon

Szkoła Muzyczna YAMAHA

 

OD JUNIORA DO SENIORA, CZYLI PIOSENKI DO TEKSTU E.FISZERA

Miejsce

Nazwisko i imię

Nagroda dla uczestnika

 

NAGRODA

Nikola Kalecka Maksymilian Wysocki

mikrofon mikrofon

 

NAGRODA

Agata Pankowska Adam Stefański

słuchawki mikrofon

 

NAGRODA

Browar Band

słuchawki

 

NAGRODA

Joanna Mazurek i chór Kantata

 
 
Początek strony