To content (skip navigation)

09.2009r. Dni Otwartych Drzwi

Zapraszamy, jak co roku, na Dni Otwartych Drzwi, które odbędą się w dniach 12-13 września br. w godzinach od 11- 17.

Wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z formami nauczania stosowanymi w naszej szkole, zgodnie z nowoczesnymi programami edukacji muzycznej opartymi o zasadę: "Nie ma ludzi nie muzykalnych. Są tylko nie odkryte talenty”.

 

Szkoły Muzyczne YAMAHA dysponują wszystkimi potrzebnymi programami i dobrze wykształconymi nauczycielami, aby umuzykalniać dzieci od 4. miesiąca życia. "Bezszwowo" połączone programy, dostosowane odpowiednio do wieku dzieci, a także specjalne metody i sposoby nauczania, umożliwiają każdorazowo optymalne wykorzystanie otwartego "rozwojowego okna czasowego". Młodzież i dorośli mogą na najprzeróżniejszych instrumentach urzeczywistniać swoje muzyczne marzenia we wszystkich muzycznych stylach - od baroku do rocka.

 

Do dnia dzisiejszego, na terenie całego świata, liczba uczniów w systemie Szkół Muzycznych YAMAHA sięga prawie 700 000. Do ich dyspozycji pozostaje 6 000 placówek oraz około 20 000 nauczycieli, a mury Szkół Muzycznych YAMAHA opuściło już ponad 5 milionów uczniów. Jest to jedna z największych organizacji tego typu na świecie.

 

W Polsce działa obecnie 95 placówek, a my jesteśmy jedną z nich.

 

Zapraszamy wszystkich sympatyków muzyki, którzy chcą się z nią bliżej zaprzyjaźnić!

 

P..S. Każdy nowo zapisany uczeń ma możliwość wzięcia udziału w loterii, w której głównymi nagrodami są: keyboard, gitara akustyczna, gitara basowa oraz gitara elektryczna. Kupony dostępne są w sekretariacie szkoły.