To content (skip navigation)

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

W dniu 18 czerwca 2015 roku odbyły się w Sali MDK w Słupcy dwa Koncerty Galowe, podsumowujące prace kolejnego, 13 już roku pracy uczniów Szkoły Muzycznej Yamaha w Słupcy. O godzinie 16 prezentowali się uczestnicy programów Niemowlaki w Krainie Dźwięków, Szkraby i Muzyka , Junior Music Course oraz młodzi pianiści i wokaliści, czyli dzieci w wieku od 1,5 do 7 lat.

O godzinie 17.30 wystąpiła młodzież: wokaliści, pianiści , gitarzyści, gitarzyści elektryczni, perkusiści we wspaniałych aranżacjach zespołowych, których twórcami są nauczyciele pracujący w szkole. Usłyszeliśmy wspaniałe prezentacje wspaniałych utworów, zarówno rozrywkowe, jak i klasyczne.

 

Koncerty Galowe podsumowują pracę uczniów Szkoły Muzycznej Yamaha już od 13 lat i stwarzają uczniom okazję do prezentacji swych umiejętności wokalnych , instrumentalnych i scenicznych, rodzicom do możliwości oceny rosnącego rozwoju swych dzieci. Dyrektor placówki Arleta Adamczyk wysoko oceniła poziom wykonawczy prezentowanych doceniając włożoną pracę i dzieci, i nauczycieli, jak również współpracę z rodzicami.

Gazeta Słupecka, 23.06.2015r.